نوروز 1390مبارک

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول
حالنا الا احسن الحال.

امیدوارم سال ١٣٩٠ برای تمام  ایرانیان و پارسی زبان ها، سالی سرشار از خوبی و شادی و پیروزی باشه . دعا می کنم که در این سال تمام دوستان که در این وبلاگ باهشون آشنا شدم سالی خوبی رو در پیش داشته باشند و یکی از آرزوهای بزرگشون برآورده بشه و در پایان سال ١٣٩٠ احساس  کنند که سال خوبی رو همراه با شادی و پیروزی گذرونند ...

سال نو مبارک

....

امام صادق (ع) فرمودند: در نوروز بود که خداوند از بنده‌هایش پیمان گرفت که او را بپرستند و برای او شریک قرار ندهند و به رسولان و حجج الهی و ائمه‌ (ع) ایمان بیاورند.
نوروز، اولین روزی است که خورشید تابیده و باد وزیده، گل در زمین شکفته است، روزی که کشتی نوح بر کوه جودی نشست و نوروز، روزی است که خدا در آن هزاران نفر را که از ترس مرگ، فرار کرده و مرده بودند، زنده کرد و روزی است که جبرئیل بر پیامبر (ص) فرود آمد و روزی است که پیامبر (ص)، علی‌ را بر دوش گرفت تا بت‌های قریش را از فراز کعبه انداخته و متلاشی کند.
آن حضرت در ادامه فرمودند: نوروز، روزی است که ابراهیم، بت‌های قومش را شکست، روزی که پیامبر‌(ص) به اصحابش دستور داد تا با امیرالمومنین‌(ع) بیعت کردند، روزی که دوباره، مردم با حضرت علی‌(ع) بیعت کردند و روزی است که حضرت بر خوارج نهروان پیروز شد.
....

/ 3 نظر / 5 بازدید
احسان

سلام. سال نو شما هم مبارک[گل]

رضا م

سلام .. هیچ چیز تو را ناراحت نكند اهریمن از تو دورباد فقط شادی ها تو را احاطه كند دوستانت عاشقت باشند لطف خدا با تو باشد اینها آرزوهایم برای تو در سال جدید است[گل]