یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول
حالنا الا احسن الحال.

امیدوارم سال ١٣٩٠ برای تمام  ایرانیان و پارسی زبان ها، سالی سرشار از خوبی و شادی و پیروزی باشه . دعا می کنم که در این سال تمام دوستان که در این وبلاگ باهشون آشنا شدم سالی خوبی رو در پیش داشته باشند و یکی از آرزوهای بزرگشون برآورده بشه و در پایان سال ١٣٩٠ احساس  کنند که سال خوبی رو همراه با شادی و پیروزی گذرونند ...

سال نو مبارک

....

امام صادق (ع) فرمودند: در نوروز بود که خداوند از بنده‌هایش پیمان گرفت که او را بپرستند و برای او شریک قرار ندهند و به رسولان و حجج الهی و ائمه‌ (ع) ایمان بیاورند.
نوروز، اولین روزی است که خورشید تابیده و باد وزیده، گل در زمین شکفته است، روزی که کشتی نوح بر کوه جودی نشست و نوروز، روزی است که خدا در آن هزاران نفر را که از ترس مرگ، فرار کرده و مرده بودند، زنده کرد و روزی است که جبرئیل بر پیامبر (ص) فرود آمد و روزی است که پیامبر (ص)، علی‌ را بر دوش گرفت تا بت‌های قریش را از فراز کعبه انداخته و متلاشی کند.
آن حضرت در ادامه فرمودند: نوروز، روزی است که ابراهیم، بت‌های قومش را شکست، روزی که پیامبر‌(ص) به اصحابش دستور داد تا با امیرالمومنین‌(ع) بیعت کردند، روزی که دوباره، مردم با حضرت علی‌(ع) بیعت کردند و روزی است که حضرت بر خوارج نهروان پیروز شد.
....